Jasełka - Zespół Szkolno-Przedszkolny w Goświnowicach

trwa inicjalizacja, prosze czekac...
Idź do spisu treści

Menu główne:

Jasełka

PRZEDSZKOLE GOŚWINOWICE

Jasełka


      Okres świąt Bożego Narodzenia to czas pełen radości, piękna, magii i czarów. Czas spełniania marzeń i okazywania sobie wzajemnie miłości. Aby podkreślić wyjątkowy charakter tych świąt, już tradycyjnie jak co roku w naszym przedszkolu odbyły się jasełka.
      Dzieci w specjalnie przygotowanych kostiumach oraz w scenografii nawiązującej do Betlejem przedstawiły sceny narodzin Jezusa Chrystusa. Wśród śpiewu aniołów do żłóbka  przybyli rozradowani i pełni werwy pastuszkowie. Nowonarodzonemu Dzieciątku, pokłony złożyli także Królowie, dzieci. Inscenizacja przeplatana była pięknymi kolędami i pastorałkami.
      Przedszkolaki świetnie wcieliły się w swoje role, śpiewały również znane pastorałki.Młodzi aktorzy spisali się na medal, otrzymując ogromne brawa od publiczności.Na zakończenie głos zabrała pani Dyrektor Gabriela Sowa, podziękowała małym wykonawcom i przy okazji złożyła wszystkim obecnym życzenia świąteczne.
 
      Program artystyczny został także przedstawiony w czasie obchodów Dnia Babci i Dnia Dziadka. Zaproszeni gości nie ukrywali wzruszenia. Po części artystycznej dla wszystkich zaproszonych został przygotowany słodki poczęstunek.


 
Ilość wejść:
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego