Kiermasz - Zespół Szkolno-Przedszkolny w Goświnowicach

Idź do spisu treści

Menu główne:

Kiermasz

Archiwum 2016/2017

Kiermasz Wielkanocny

      W dniach 07.04-11.04 2017 roku  w naszej  szkole odbył się kiermasz ozdób wielkanocnych. Było świątecznie i wiosennie. W trakcie wielkanocnego kiermaszu można było zaopatrzyć się w świąteczne stroiki, króliczki z ciasta, kolorowe pisanki, przepiękne, ręcznie robione kartki oraz palmy.
      W ramach zajęć uczniowie klas młodszych i starszych wraz z p. Zuzanną Drozdowską oraz p. Sylwią Bykowską przygotowali piękne świąteczno-wiosenne ozdoby. Klasa 6 przygotowywała również ozdoby w domu z pomocą swoich rodziców (dziękujemy za pomoc p. Fułat, p.Wywrot oraz p. Mikulskiej).                
    Proces przygotowywania różnych ozdób służy rozwijaniu zdolności manualnych przez uczniów naszej szkoły oraz kultywowaniu wielkanocnych tradycji.
        Ze sprzedaży świątecznych ozdób uzbieraliśmy 306.92zl. Kwota ta została przeznaczona na bieżące potrzeby klasy 6, ponieważ uczniowie tej klasy byli organizatorami akcji i włożyli w przygotowania najwięcej pracy. Dziękujemy za tak duże zainteresowanie naszą inicjatywą związaną z kiermaszem oraz udział w nim. Życzymy wszystkim Wesołych Świąt .


info: Sylwia Bykowska
 
Ilość wejść:
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego