Dzień Dziecka - Zespół Szkolno-Przedszkolny w Goświnowicach

trwa inicjalizacja, prosze czekac...
Idź do spisu treści

Menu główne:

Dzień Dziecka

Archiwum 2015/2016

Dzień Dziecka

         Uroczystość Dnia Dziecka dla naszej społeczności szkolnej odbyła się 1 czerwca 2016r. na stadionie sportowym w Goświnowicach.
        W organizację tego dnia , zresztą jak co roku, włączyła się Rada Sołecka, rodzice, nauczyciele oraz sami uczniowie. Na stadionie wszystkich uczestników imprezy uroczyście powitała pani dyrektor szkoły, która złożyła życzenia dzieciom z okazji ich święta i zaprosiła do wspólnej zabawy. W tym w dniu na dzieci czekało wiele atrakcji i niespodzianek. Rodzice stanęli na wysokości zadania. Przygotowali stoły, na których co jakiś czas serwowali nowe przysmaki. Dzieci między innymi mogły zjeść pyszne ciasto, galaretkę, sprężynki z ziemniaków, kiełbaski z grilla, czy napić się soku i to wszystko bezpłatnie.
        
Uczniowie poszczególnych klas i dzieci z przedszkola prezentowały na scenie swoje zdolności i umiejętności. Uczniowie klas III-VI wystąpiły w przedstawieniu „Europo, witaj nam…”. Klasy starsze zaprezentowały się w tańcu Światowych Dni Młodzieży, uczniowie klasy II przedstawili teatrzyk „Pod górkę”, zaprezentowali swoje zdolności recytatorskie w wierszach o wiośnie. Przedszkolaki śpiewały piosenki i recytowały wiersze o rodzinie. To nie koniec atrakcji. Na płycie boiska odbywały się zawody sportowe. Między innymi wyścigi rzędów dla klas I-III, mecze piłki nożnej dla klas I-III oraz klas IV-VI. Dzieci mogły pobawić się i potańczyć przy rytmach żywej muzyki.
        Na zakończenie imprezy uczniowie dostali dyplomy, słodycze oraz nagrody za udział w zawodach sportowych.

      
Dziękujemy wszystkim rodzicom, którzy z wielkim sercem brali udział w przygotowaniu tej uroczystości. Radzie Sołeckiej za udostępnienie pomieszczeń Świetlicy Wiejskiej oraz stadionu i oczywiście wszystkim sponsorom. Bez Was ta uroczystość nie miałaby tego wymiaru.

Info:/J.G/ 
Ilość wejść:
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego