Pasowanie - Zespół Szkolno-Przedszkolny w Goświnowicach

Idź do spisu treści

Menu główne:

Pasowanie

Archiwum 2018/2019

Pasowanie na ucznia klasy I    


      W dniu 12 października 2018r. w naszej szkole odbyło się Pasowanie na ucznia klasy I. W uroczystości wzięli udział rodzice, dziadkowie, nauczyciele, pracownicy szkoły oraz cała społeczność uczniowska. Pierwszoklasiści  pochwalili się tym, czego już zdążyli się nauczyć. Wykazali się wiedzą i umiejętnościami, dzięki którym społeczność szkolna zadecydowała, że są gotowi, by zostać uczniami. Złożyli ślubowanie, a pani Dyrektor dokonała Pasowania na ucznia.
      
Uczniowie klasy I złożyli w kronice szkolnej odcisk palca i otrzymali pamiątkowe dyplomy. Rodzice przygotowali niespodzianki- tuby ze słodkościami, które osobiście wręczyli swoim pociechom. Jako ślad  rodzice i uczniowie klasy I ufundowali  piękny baner  z nazwą szkoły, który wielokrotnie będzie towarzyszył naszym uczniom w reprezentowaniu szkołyna uroczystościach gminnych i sportowych.
      
W klasie czekał na uczniów tort, specjalnie przygotowany na tę uroczystość przez rodziców. Goście,  dzieci i rodzice wspólnie biesiadowali i wesoło bawili się.

Dziękujemy rodzicom za zaangażowanie i współuczestniczenie w przygotowaniu tej uroczystości.


info:Z.D


 
Ilość wejść:
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego